Silvia Egger-Gündevir

mavera body & soul

HAKKIMDA

Silvia Egger-Gündevir

Kadın ve Çocuk Yaşamı Danışmanı

Organik Terapiler Uzmanı

 

Silvia Egger-Gündevir, 1958 Almanya doğumludur.

1982’den beri Kadın Yaşamı, Organik Yaşam ve Terapiler konusunda çeşitli eğitimler almış ve vermiştir.

 

1993’de Türkiye’ye yerleşmiş, 1994’de göğüs kanseri olduğunu öğrendiğinde kendi kendini tedavi edip, 1996’da kızı Maya’yı dünyaya getirmiştir. 2007 yazından beri İzmir’de yaşamaktadır.

 

Kadın Yaşamı, Sağlığı ve Cinselliği, Kadınlık Enerjileri, Gebelik ve Emzirme, Beslenme ve Detoks Danışmanlığı konularında uluslararası tanınmış bir isim olmuştur.

 

Organik Terapiler (Aromaterapi, Yaratıcı Sağlık, Makrobiyotik, Renk Terapisi ve -Akupunkturu, Çiçek Terapisi, Refleksoloji) ve Homeopati alanlarında çalışmaktadır.

 

“kadınlığın 4 mevsimi”, “Silvia’s LunArt” (Kadınlar için Yoga, Nefes, Enerji ve Yaratıcılık Keşifleri), Panta Rhei- Yaşamı akıcı kılmak”, “kadın olma keyfi”, “mutlu annelik”, “tam kadın”, “4-Element-Aromaterapi”, “7 Şakra 7 Renk”, “Organicum – Bedenimizin Dili”, “Yaşamı Beslemek”, “Büyük Küçüklerimiz”,  konferanslarını ve eğitimlerini Türkiye ve Almanya’da çeşitli şehirlerde sürdürmektedir.

 

2006’dan beri “Kybelecik Kızlar Kulübü” adı altında, ergenlik çağındaki kızlarla çalışmaları vardır.

 

Californian Flower Essences Society’nin ve İsviçre’li Veroma Association’un üyesidir. 2005 yılında uluslararası Isparta Gül Festival’inde Türkiye’yi temsil etmiştir. 2004’den beri İstanbul Naturel Fuar’ına workshopları ile katılmıştır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret26350